Oferta obejmuje materiał wraz z wykonaniem kamiennego dywanu

Polecamy dekoracje powierzchni typu kamienny dywan , kamienie używane w tym systemie to selekcjonowane kamienie naturalne rzeczne , lub mamrur w włoski najwyższej jakosci dodatkowo poddawany obróbce aby nadać mu odpowiedni kszałt i frakcje ,są również marmury barwione perłowo . Wykonywanie takiej posadzki polega na połączeniu żywic z kamieniem ( wysoka odporność na warunki atmosferyczne )

Nie ma lepszego rozwiązania na tarasy schody podjazdy jest to doskona la alternatywa dla płytek. Polska znajduje się w bardzo trudnej strefie klimatycznej dla budownictwa temperawura waha się od -30 'C zimą do +40 latem powoduje to niekończące się problemy z odpadaniem płytek z tarasów schodów i balkonów kamienne dywany dają nam rewoluryjne rozwiązania na te problemy masz już dość niekończącej się walki ze swoim wymarzonym tarasem ? zrób raz i więcej się nie martw kamienne dywany są odporne mrozy deszcze czy też palące słońce.

W pierwszej kolejności robimy membranę tworzącą nieprzepuszczalną dla wody warstwę, na to dopiero idzie system zamykający powierzchnie w kamienia połączonego z żywicą, dzięki temu woda spływa pomiędzy kamieniami a nie na powirzchni. Dzięki profesjonalnemu systemowi profili wykonczeniowych całośc nabiera gracji i smaku. Mamy tu nieograniczone możliwości tworzenia wzorów, loga firm itp...